#Шкарпетуйся: як працівники відділу освіти підтримали флешмоб до Всесвітнього дня людей із синдромом Дауна

21 березня – Міжнародний День людей із синдромом Дауна. У таких людей не 2, а з 3 копіями 21-ої хромосоми, тож і двадцять перший день третього місяця був обраний не випадково.

Цьогоріч традиційний флешмоб #LotsOfSocks проходить під хештегом #шкарпетуйся. Щоб підтримати людей із додатковою, третьою хромосомою в 21-й парі, їхніх близьких та рідних, достатньо одягти різнокольорові непарні шкарпетки. Саме вони є традиційним символом цього дня. У таких шкарпетках ви відчуєте на собі здивовані погляди перехожих, бо саме так почуваються люди із синдромом Дауна в нашому суспільстві. Фото у яскравих, неоднакових шкарпетках слід викладати у соціальній мережі з хештегом #шкарпетуйся. Стань особливим – підтримай особливих!

Працівники відділу освіти Краснопільської селищної ради теж долучилися до флешмобу!