Зі святом останнього дзвоника!

Сьогодні, 29 травня 2020 року,  у закладах освіти Краснопільської селищної ради пройде «Останній дзвоник». Однак,  цього року він буде  не таким, як завжди, а в режимі онлайн. Деякі школи вирішили, що карантин  не стане на заваді і придумали свої оригінальні варіанти святкування закінчення навчального року:міні-фільми про випускників, про школи.

Шановні освітяни, учні, батьки! Щиро вітаю вас зі  святом останнього дзвоника!

Для кожного з нас цей день має своє значення. Для дітей – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.
Хочу сказати спасибі матерям, які спонукали дітей до науки, і вчителям, які ділилися своїми знаннями. Також дякую підростаючому поколінню за наполегливість і старанність у навчанні. Пам’ятайте -  ви потрібні Україні. Майбутнє нашої держави — це ви.
Сьогодні особливий день для тих школярів, які закінчують школу. Для когось — це початок нового навчання, здобуття вищої освіти, для когось — початок трудового життя. Нехай вам щастить у всіх починаннях. Бажаю вам амбітних планів і величних звершень, невгамовності і пошуку, ініціативи. Ви є тим поколінням, яке реально змінить нашу країну. Здоров’я вам, добра, удачі і натхнення, Божого благословення.

Начальник відділу освіти                                                                         Лариса ДЕРЕВ’ЯНЧЕНКО