Відділ освіти Краснопільської селищної ради

Програма «Впевнений старт», як орієнтир формування готовності до навчання в школі

16 березня 2018 року, на базі Краснопільського дошкільного закладу №1 «Малятко», відбулося районне методичне об’єднання вихователів дошкільних навчальних закладів на якому відбулася презентація програми «Впевнений старт».

Розпочала семінар завідуюча закладу Мигаль Тетяна Миколаївна, яка привітала учасників з початком тренінгу та побажала плідної співпраці.

Продовжила роботу методоб’єднання методист Кузіна Наталія Вікторівна, яка презентувала програму «Впевнений старт», ознайомила з основними завданнями та метою вищевказаної програми. Звернула увагу на те, що Програма ґрунтується на засадах особистісно зорієнтованого, інтегрованого, компетентнісного, діяльнісного підходів до розвитку, виховання та навчання дошкільників, тісній взаємодії навчального закладу і родини у формуванні основ їх елементарної життєвої компетентності перед вступом до школи. А також Програма враховує запит практиків, характеристики психологічного віку дітей, в її основі кращі на сьогоднішній день теоретичні здобутки і методичні рекомендації в дошкільній галузі освіти. Крім того, скеровує педагогів і батьків на особистісний розвиток дітей за основними напрямами, організацію різних видів і форм трудової діяльності та окремо акцентує на ігровій діяльності – провідному виду діяльності для всього дошкільного дитинства, незамінному засобові розвитку дітей.

У практичній частині тренінгу Наталія Вікторівна ознайомила з вправами, які можна використовувати з дітьми під час відпочинку, «ранкових зустрічей».

Завершилася робота круглим столом, на якому учасники обмінялися думками щодо переваг і можливостей навчально – методичного комплексу «Впевнений старт» та анкетуванням.

 « повернутися до списку новин