НАРАДА КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

На виконання Закону України «Про дошкільну освіту», з метою організованого закінчення 2020/2021 навчального року, упорядкування дій усіх підрозділів закладів, їх підготовки до літнього оздоровчого періоду та з метою організованого проведення ремонтних робіт у ЗДО 24 травня 2021 року відбулася нарада, в якій взяли участь керівники закладів дошкільної освіти.

Під час наради були висвітлені та обговорені питання щодо організації обліку дітей дошкільного віку від 0 до 6 років та дітей п’ятирічного віку закладами дошкільної освіти; організації харчування у ЗДО та дотримання вимог законодавства про безпечність харчових продуктів; організаційні заходи щодо підготовки до літнього оздоровчого періоду; організація та проведення спартакіади «Малюк» до Міжнародного Дня захисту дітей.

Начальник відділу освіти Краснопільської селищної ради Лариса Дерев'янченко наголосила на важливості організації та проведення на належному рівні літнього оздоровлення дітей, підвищення його ефективності і якості в кожному закладі дошкільної освіти.

Наталія Кузіна, провідний спеціаліст відділу освіти, акцентувала увагу на кроках щодо забезпечення дітей доступною та якісною дошкільною освітою через призму формування наскрізних умінь та кроки створення оптимальних умов для успішної реалізації впровадження Базового компонента в новій редакції в ЗДО.

Працівники КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» теж долучилися до наради із не менш важливими питаннями, а саме: формування плану підвищення кваліфікації педагогічних працівників на рік; організація інклюзивного навчання в закладах дошкільної освіти; підвищення стресостійкості педагогічних працівників ЗДО; покращення цифрової грамотності педагогічних працівників ЗДО, тощо.

Нарада відбулась у діловій, невимушеній атмосфері. По її закінченню були надані індивідуальні консультації.