Семінар учителів зарубіжної літератури

26.02.2019 в Краснопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум «Інноваційний підхід до розвитку креативних здібностей учнів»

Учителі зарубіжної літератури школи поділитись досвідом роботи щодо формування ключових компетентностей учнів. Завгородня Т.Д. презентувала діяльність шкільного методичного об’єднання учителів зарубіжної літератури, яка спрямована на розширення  й поглиблення теоретичних і практичних знань з російської мови та літератури, з метою підготовки старшокласників до Всеукраїнської учнівської олімпіади. Н.П.Завгородня акцентувала увагу присутніх на важливості розвитку мовлення учнів на уроці мови та  літератури, коли діти вчаться не тільки володіти літературною нормою, а й творити словесні образи, писати в різних літературних жанрах.

Учасники семінару розмірковували над питанням «Яким повинно бути читання у найближчому майбутньому» та ділились досвідом щодо організації читацької діяльності учнів, намагалися розкрити виховні можливості уроків зарубіжної літератури у формуванні стійких моральних принципів та світоглядних орієнтирів.

Надія Петрівна та Тетяна Дмитрівна, учні яких є постійними учасниками та переможцями ІІ та ІІІ етапів олімпіад, зробили аналіз завдань обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури, вказали на шляхи підвищення навчальних компетенцій учнів з предметів.

Зацікавив присутніх виступ з досвіду роботи учителя зарубіжної літератури Краснопільської гімназії С.Ю.Корх, яка показала присутнім, як можна використовувати соціальні мережі з користю для вивчення літератури. Акцентувала увагу на можливостях  соціальних мереж для вирішення найрізноманітніших завдань.

Світлана Юріївна розповіла  про участь учнів закладів загальної середньої освіти у  Міжнародній грі зі світової літератури «Sunflower » та проаналізувала зміст завдань.

Учні школи, учасники драматичного колективу «Джерельце»,  запропонували переглянути інсценізацію відомої казки.

Підсумок  проведено у формі круглого столу, під час якого учасники семінару ділилися враженнями, обмінювалися думками. Запрошені вчителі відзначили високий професійний рівень педагогів, які презентували свою діяльність.