ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕМІНАР «УКРАЇНСЬКИЙ КОРДОН – 2018»

Міністерство молоді та спорту України спільно з Державною прикордонною службою України 27-29 березня 2018 року провели Всеукраїнський семінар з національно-патріотичного виховання дітей та молоді «Український кордон – 2018». Семінар відбувся у м. Великі Мости Львівської області на базі Кінологічного навчального центру державної прикордонної служби України і був спрямований на підготовку тренерів-вихователів, які залучаються до проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») за додатковим напрямком «Джура-Прикордонник».

Краснопільську ОТГ на семінарі представляв  вчитель предмету «Захисту Вітчизни» Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ступенів  Придатко Микола Григорович.

Для учасників семінару було організовано відвідування музею, ознайомлення з історією навчального кінологічного центру та доведено історичні факти формування Окремого корпусу кордонної охорони УНР.

Учасники семінару активно обговорювали проект постанови Кабінету Міністрів України «Про деякі питання дитячо-юнацького військово-патріотичного виховання», розробленого Міністерством освіти і науки України, метою якого є затвердження Положення про Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Сокіл» («Джура»). Велика увага надавалась необхідності виховання провідників, а також ролі учнівського самоврядування у дитячо-юнацькому військово-патріотичному вихованні.

Метою семінару було напрацювати зміст, напрямки та форми роботи Всеукраїнського вишколу «Джура – Прикордонник», який відбудеться 10-20 серпня 2018 року на території кінологічного центру Держприкордонслужби.

Особливістю програми «Джура-прикордонник» є спрямованість на посилення національно-патріотичної, профорієнтаційної роботи з дітьми та молоддю прикордонних районів, внесення до елементів гри прикордонної тематики, вивчення історії та традицій прикордонної охорони Української держави.