ПІДГОТОВКА ВЧИТЕЛІВ ДО РОБОТИ З МАЙБУТНІМИ ПЕРШОКЛАСНИКАМИ У 2019-2020 Н.Р. В УМОВАХ ВПРОВАДЖЕННЯ «НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ»

З метою підготовки вчителів до роботи в 1-х класах в 2019-2020 навчальному році,  шляхом опанування новітніми практиками, технологіями, методиками, формами, методами професійної діяльності на засадах інноваційних освітніх підходів,  на базі Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів розпочалася з 19.10 по  20.10.2018  перша сесія тренінгових занять.

В тренінгу, який проводили  заступник директора з навчально-виховної роботи  Краснопільської ЗОШ І – ІІІ ступенів Терещенко Ніна та практичний психолог Дядечко Надія, взяли участь педагогічні працівники закладів освіти Краснопільської селищної ради, Краснопільського та Великописарівського районів.

Під час тренінгових занять учасники опрацювали основні положення Державного стандарту початкової освіти, розглянули ключові компетентності, які необхідно  сформувати у випускника Нової української школи, проаналізували варіанти Типових освітніх програм, пригадали  особливості розвитку дітей 6-7- річного віку.