Семінар-нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів освіти

21 лютого у відділі освіти   відбувся   семінар-нарада з заступниками директорів  з навчально-виховної  роботи  закладів освіти Краснопільської селищної ради.

Із заступниками директорів з навчально-виховної роботи обговорили особливості застосування Порядку підвищення кваліфікації педагогічних працівників   та атестації педагогічних працівників (постанова Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року №800, лист МОН від 04.11.2019 року 31/9-683).

На  семінарі-нараді були також підведені підсумки організації курсової перепідготовки  вчителів закладів освіти на початку 2020 року,  а також  надані    рекомендації щодо організації  цієї роботи  у 2021  році.

Була приділена  увага питанню атестації та  процедурі  сертифікації педагогічних працівників у 2020 році.

Заступники директорів  отримали конкретні рекомендації щодо організації цієї роботи.

Розглянуті були також різні актуальні поточні питання.