СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ДЛЯ ВИХОВАТЕЛІВ ЗДО

11 жовтня 2019 року на базі Краснопільського ЗДО (ясла-садок)  №1 «Малятко» Краснопільської селищної ради відбувся семінар-практикум з вихователями на тему «Впровадження інноваційних методик в роботу закладів дошкільної освіти громади».

З вітальним словом до учасників звернулись завідувач закладу Тетяна Мигаль та керівник методичного об’єднання Руслана Якименко, які привітали всіх присутніх та ознайомили з планом роботи семінару-практикуму.

Позитивно налаштувала на роботу демонстрація фрагменту моделі фізичного виховання у «Школі розумного руху» за методикою О.П.Аксьонової, який провела практичний психолог закладу Вікторія Ушкалова.

Вихователь-методист закладу Марина Фесенко ознайомила учасників з презентацією «Впровадження інноваційних методик в роботу закладів дошкільної освіти громади».

Крім того, учасники семінару-практикуму переглянули заняття з використанням методів та прийомів мнемотехніки в старшій групі: «Їжачкові турботи» (вихователь Л.Драган).

В  рамках семінару-практикуму проведено майстер-класи: «Мистецтво цікавої розповіді (storytelling) (вихователь Є.Шульга), «Синквейн, як невеличкий вірш» (вихователь М.Мішеніна), «Артбук-скарбничка пам'яті» (вихователь-методист М.Фесенко). Учасники семінару-практику з великим задоволенням складали розповіді, вірші, а також створювали власні артбуки.

По завершенню роботи семінару методист методичного кабінету відділу освіти Наталія Кузіна підвела підсумки та надала методичні рекомендації по використанню інноваційних технологій в ЗДО.

Семінар був цікавим, емоційно-забарвленим і практично-дієвим. Всі учасники отримали задоволення та багаж корисних, практичних порад.