Методичне засідання вчителів трудового навчання

28 березня 2019 року у відділі освіти Краснопільської селищної ради відбулося засідання методичного об’єднання вчителів трудового навчання Краснопільської селищної ради за темою «Проектна діяльність на уроках трудового навчання».

Методичне об’єднання відбулося у формі круглого столу, під час якого учасники обговорили питання щодо використання проектних технологій на уроках трудового навчання, поділилися досвідом роботи щодо реалізації проектної діяльності на уроках. Методист відділу освіти Олена Горова зазначила: «Одним із ефективних інструментів формування життєвих компетентностей на уроках трудового навчання – є проектна діяльність. Під час роботи над проектом у школярів розвивається пізнавальна й трудова активність, формуються вміння самостійно використовувати свої знання, плідно розвиваються комунікативні здібності, навички лідерів та здатність до спільної роботи в групі, створюються можливості для реалізації міжпредметних зв'язків».

Учителя відвідали виставку творчих здобутків юних майстрів народних ремесел «Знай і люби свій край» в Центрі дитячої та юнацької творчості Краснопільської селищної ради.