Творчий звіт практичного психолога

Відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти Краснопільської селищної ради 28 лютого 2020 року на базі Угроїдського закладу дошкільної освіти відбувся творчий звіт практичного психолога Вікторії Грачової, яка атестується у 2020 році.

Вікторія Миколаївна ознайомила присутніх із досвідом роботи, презентувала власні напрацювання та дидактичне забезпечення, яке використовує під час корекційно-розвивальних занять, консультативно-просвітницької роботи з педагогічними працівниками та батьками.

У практичній частині учасники заходу переглянули заняття з дітьми старшого дошкільного віку «У світі емоцій»  та взяли участь в інтерактивних вправах щодо розвитку емоційного інтелекту, профілактики професійного вигорання.

Під час круглого столу учасниками обмінялися враженнями та висловили слова подяки організаторам зібрання.