Відділ освіти Краснопільської селищної ради

Вмотивований учитель – агент змін сучасного освітнього простору

Про освітні новинки вчителі зарубіжної літератури закладів загальної середньої освіти Краснопільської селищної ради 18 грудня  говорили на занятті семінару-практикуму на тему «Освітні тренди на уроках зарубіжної літератури», який проходив на базі Осоївського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ЗДО» у формі методичних «посиденьок».

Учасники семінару мали можливість ознайомитися з практичним досвідом роботи вчителів зарубіжної літератури Осоївського НВК (Колесник Л.І. та Зінченко Т.М.), Хмелівської ЗОШ І-ІІІ ст.(Буднік Л.І.), Краснопільської гімназії (Корх С.Ю.) а саме, використання інноваційних методів, форм, прийомів, технологій навчання на уроках зарубіжної літератури.

Учасники семінару опрацювали як теоретичні, так і практичні аспекти організації роботи вчителя-словесника на уроках зарубіжної літератури, основні підходи та технології, необхідні для роботи вчителя.

Зустріч пройшла в атмосфері співпраці й педагогічної творчості. Навчально-практичний семінар став майданчиком для спілкування, обміну думками та творчими планами щодо роботи в умовах реформування освіти.« повернутися до списку новин