Останній дзвоник у закладах освіти Краснопільської селищної ради

Цими днями у закладах освіти Краснопільської селищної ради лунають Останні дзвоники, які сповіщають про завершення   2020-2021 навчального року.

Упродовж року на цю мить з нетерпінням чекають і діти, й дорослі. Цей день для кожного має важливе значення. Школярі з радістю чекають канікули, а для 107 випускників 11-х класів нашої громади шкільний дзвінок пролунає востаннє.

У Краснопільській школі на свято останнього дзвоника зібралися учні 1-х, 4-х та 11-х класів. Із закінченням навчального року присутніх привітала начальник відділу освіти Лариса Дерев’янченко: «Висловлюємо безмежну подяку педагогам за їхню щоденну натхненну, самовіддану, невтомну творчу роботу, за терпіння, віру в здібності й таланти своїх учнів, за знання, які вони віддавали своїм вихованцям». Грамотами відділу освіти були нагородженні вчителі початкових класів Півень Римма Володимирівна та Криворотенко Людмила Анатоліївна, які з 2017  року успішно впроваджували у двох класах Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів  пілотний проєкт «Нова українська школа».

Тож вітаємо усіх із святом Останнього дзвоника, з успішним закінченням ще одного шкільного року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові звершення і плани на майбутнє!