День Соборності у позашкіллі

22 січня наша держава відзначає День Соборності України. У цей день 101 рік тому було проголошено Акт возз'єднання Української народної республіки і Західно-Української народної республіки в єдину українську державу. Попри такий значний часовий проміжок і сьогодні для українців цей день є нагадуванням про те, що сила нашої держави в єдності українських земель.

З нагоди цієї визначної дати культорганізатором та керівниками гуртків Центру дитячої та юнацької творчості Краснопільської селищної ради було організовано і  проведено брейн-ринг  «Любіть Україну!», флешмоб «Україна єдина!», інформаційні хвилинки, години спілкування «Що для мене Україна?» та  майстер-клас гуртка «Чарівна намистинка» «Пелюстка до пелюсточки». Найактивнішими учасниками святкових заходів стали вихованці гуртків «Історики-краєзнавці», «Чарівна намистинка», «Щасливе дитинство», «Ред булл» та «Аквамарин». У результаті проведених заходів діти отримали знання з історії України, географії, літератури, народознавства, усвідомили важливість виховання в собі найкращих рис українця – працелюбства, відповідальності, відваги, мужності, патріотизму, любові до рідної неньки-України, та те, що ми – великий народ, але ніколи цим не хизувалися і завжди поважали чужу волю й незалежність, ніколи не ступали за чужий поріг.