Відділ освіти Краснопільської селищної ради

Опорний заклад Краснопільської ОТГ з новим директором

06 травня в опорній школі Краснопільській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулось офіційне представлення нового директора школи. В умовах карантину представлення відбулося в тісному колі адміністрації закладу, весь колектив матиме змогу привітати директора та висловити свої побажання вже по закінченню карантинних заходів.

Почесну місію представлення виконали Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук, секретар селищної ради Ірина Юхта та начальник відділу освіти Лариса Дерев’янченко.

За результатами конкурсного відбору керівником Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів стала Олена Прийма. Олена Анатоліївна добре відома колективу закладу, так як вже багато років пропрацювала в опорному закладі на посаді вчителя української мови та літератури, користується авторитетом в учнів, батьків, колег та громадськості Краснопільщини. Не один рік Олена Прийма була головою профспілкового комітету працівників освіти і науки Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук, секретар селищної ради Ірина Юхта та начальний відділу освіти Лариса Дерев’янченко побажали новому директору успіхів, нових звершень та перемог, висловили слова підтримки у розбудові закладу та допомоги на шляху до високих досягнень даного закладу освіти, що найближчим часом стане дійсно школою європейського зразка!
« повернутися до списку новин