Засідання методичного об’єднання вчителів географії

5 червня 2019 року в Краснопільській гімназії відбулося засідання методичного об’єднання вчителів географії Краснопільської селищної ради «Підсумки роботи МО за 2018-2019 н.р. Планування роботи методичного об’єднання на 2019-2020 н.р.».

В ході засідання учасники обговорили шляхи підвищення рівня інформаційної компетентності учнів, ефективність створення ментальних карт, підвели підсумки роботи методичного об’єднання за 2018-2019 навчальний рік, висловили пропозиції щодо планування роботи  МО на наступний 2019-2020 н.р.

Керівник методичного об’єднання вчителів географії Манжула О.І. акцентувала увагу присутніх на тому, що інформаційна доступність диктує нові вимоги до викладання географії.Ольга Іванівна зазначила, що сучасний вчитель повинен не стільки надавати знання в готовому вигляді, скільки прищеплювати інтерес до навчання, розвивати дослідницькі навички учнів, пробуджувати потребу до самоаналізу та саморозвитку, формувати вміння вчитися впродовж свого життя.Учитель географії Краснопільської гімназії Юшко Н.В. детально проаналізувала зміст підручників та зошитів для практичних робіт з географії різних авторів. На ефективності використання в роботі  ментальних карт звернула увагу вчитель географії Чернеччинського НВК Савченко Л. С.

По завершенню засідання учасники  поділитись власними думками з вищезазначених питань, висловили побажання щодо наступних зустрічей.