Відбувся конкурс на кращого лідера учнівського самоврядування «Лідер року – 2021»

20 травня 2021 року відбувся конкурс на кращого лідера учнівського самоврядування «Лідер року – 2021»

Метою конкурсу є привернення уваги громадськості до проблем виховання і соціалізації особистості, визначення виховного та розвиваючого потенціалу участі школярів у процесі прийняття рішень на рівні громади, виявлення і підтримки творчої обдарованої молоді, поширення кращого досвіду роботи лідерів учнівського самоврядування.

За звання «Лідер року-2021» змагались 10 ініціативних, творчих, талановитих, авторитетних учнів. Кожен вирізнявся своєю оригінальність та неповторністю. Давиденко Маргарита - лідер учнівського самоврядування Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ст., Олексенко Анастасія –Покровської ЗОШ І-ІІ ст., Бондарєва Марія –Угроїдської ЗОШ І-ІІІ ст., Зеленська Марина –Хмелівської ЗОШ І-ІІІ ст., Жєрздєва Ольга – Славгородської ЗОШ І-ІІІ ст., Кучерява Анжела – Грабовського НВК,  Краснікова Анастасія – Мезенівського НВК, Лупир Дмитро – Краснопільської гімназії, Бондар Яна –Осоївського НВК, Діденко Ліліана  - Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ст. Краснопільської селищної ради.

Учасники змагалися у конкурсах: візитка «Я – лідер!»; вікторина «Україна – це Європа»; вирішували проблемні питання, а також презентували домашнє завдання. у якому висвітлювали образ успішного лідера, який може бути представником різноманітних суспільних сфер діяльності.

Конкурс був насичений та цікавий. Представляючи свого лідера, кожен учасник проявив креативність та змістовність. Боротьба за право бути кращим лідером учнівського самоврядування була напруженою. Усі учасники достойно показали власні презентації, продемонстрували організаторські здібності, розкрили творчі таланти.

За кількістю балів перемогу здобула учениця 10 класу Славгородської ЗОШ І-ІІІ ст. Жєрздєва Ольга, яка розкрила свої вміння та навички на високому рівні.

Варто зазначити, що кожен з учасників – сильна особистість, яка готова вести за собою людей і втілювати власні мрії у життя.

Успіхів Вам друзі у подальшій громадській діяльності!

Всіх учасників заходу чекають грамоти, цінні призи та подарунки!