Впровадження інклюзії в закладах освіти Краснопільської селищної ради

Відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти Краснопільської селищної ради 3 жовтня відбулося інтегроване засідання методичного об’єднання у форматі  інформаційно-методичної панорами «Організація роботи асистента вчителя в інклюзивних класах, ведення службової документації», у якому взяли участь заступники директорів з навчально-виховної роботи закладів освіти  та асистенти вчителів. Захід було проведено за участю фахівців Комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» Краснопільської селищної ради.

Під час роботи засідання були розкриті питання нормативно-правового забезпечення  та порядку  організації інклюзивного навчання в закладах освіти, ролі асистента вчителя в організації освітнього процесу в інклюзивних класах, ведення документації асистента вчителя, а також використання педагогічних технологій в умовах інклюзивного навчання.

Учасники зібрання мали змогу отримати відповіді на актуальні запитання та обмінятися думками з приводу наявних проблем у процесі організації інклюзивного навчання в закладах загальної середньої освіти.