Засідання методичного об'єднання вчителів трудового навчання

Робота міжшкільних методичних обєднань – одна з важливих форм взаємодії між учителями-предметниками.

Згідно річного плану роботи відділу освіти 17 січня 2020 року на базі Краснопільської гімназії відбулося засідання методичного об’єднання вчителів трудового навчання «Використання ІКТ на уроках трудового навчання як засіб підвищення якості навчальних досягнень учнів». Педагоги поділилися власними напрацюваннями у даній сфері, обговорили переваги різних методів та особливості їх застосування в освітньому процесі. Також  одним із засобів зацікавлення учнів було визнано ігрову діяльність.  В її ефективності переконалися і вчителі, випробувавши гру «Подорожуємо Сумщиною». Ця гра була розроблена педагогами Сумського обласного центру позашкільної освіти та подарована навчальним закладам Сумщини.

По завершенню роботи були надані методичні рекомендації і побажання подальших успіхів у роботі.