ВІДБУЛАСЯ НАРАДА ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРІВ З НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ

2 жовтня 2019 року відбулася  нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи на тему: «Виконання стратегії розвитку виховної системи освіти громади», за участі головного спеціаліста відділу освіти Аліни МОСТОВОЇ, завідувача методичним кабінетом відділу освіти Віри БЕСАРАБ, методиста методичного кабінету Наталії КУЗІНОЇ, заступника директора Центру дитячої та юнацької творчості Оксани ЯНКОВОЇ.

Під час наради розглядалися питання:

1. створення безпечного освітнього середовища, формування у дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок у 2019/2020 н.р.;
  2. профілактика травматизму в закладах загальної середньої освіти громади;
  3. профілактика злочинності, наркоманії та алкоголізму  в закладах освіти громади;
  4. стратегія національно-патріотичного виховання в закладах громади;
  5. проведення методико-педагогічних заходів і заходів для дітей та учнівської молоді.

На завершення для учасників було проведено анкетування «Аспекти організації виховної роботи в ЗЗСО».

Підвели підсумки, що виховну систему школи потрібно створювати спільними зусиллями всіх учасників педагогічного процесу: педагогами, батьками, здобувачами освіти, громадськістю.