Інструктивно-методична нарада «Психолого-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами. Організація навчання дітей з ООП у 2020/2021 н.р.»

15 травня 2020 року завідуючою методичним кабінетом відділу освіти Вірою Бесараб спільно з фахівцями КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Краснопільської селищної ради Людмилою Петровою та Наталією Теслею проведено нараду для фахівців психологічної служби та керівників закладів дошкільної освіти з  питаннь психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами та організації  їх навчання  у  2020/2021 н.р.».

Під час наради було розглянуто нормативно-правове забезпечення  інклюзивного навчання та порядок організації інклюзивних груп у закладах дошкільної освіти, обговорено особливості психофізичного розвитку та психолого-педагогічного супроводу  дітей з ООП. Під час зустрічі акцентувалась увага на необхідності вчасного проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини фахівцями ІРЦ та можливості дистанційного подання документів для проведення обстеження через автоматизовану систему роботи інклюзивно-ресурсних центрів.