20-21 лютого 2019 року Сумський державний університет радо вітав юних науковців Сумщини, учасників ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук.

Більше 300 учасників з різних районів та міст Сумщини презентували свої дослідження в наукових відділеннях математики, економіки, фізики та астрономії, філософії та суспільствознавства, наук про Землю, екології та аграрних наук, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, хімії та біології, історії, мовознавства, технічнічних та комп’ютерних наук.

Учасники продемонстрували вміння грамотно вести дискусію, про що свідчить вичерпність відповідей та змістовних запитань. Кожен з них мав змогу презентувати результати своїх досліджень, послухати інших конкурсантів, подискутувати, а найголовніше – здобути корисний досвід для подальшої науково-дослідницької діяльності.

Від Краснопільської селищної ради у ІІ етапі конкурсу-захисту брали участь три учні Краснопільської гімназії і Шляхтун Денис, учень 9 класу гімназії, слухач відділення екології та аграрних наук, секція агрономії (керівник Заболотько Н.В.) гідно представив свою роботу і отримав другий результат. Вітаємо!

Дякуємо науковим керівникам, учням та їх батькам за плідну працю.