«УКРАЇНСЬКИЙ ВІНОЧОК – ТАЄМНИЙ КОД…»

Народи світу різняться між собою одягом, звичаями, традиціями. У кожного народу є свої національні святині, улюблені речі, дерева, тварини.

Український віночок -  невід’ємна частина нашого національного вбрання. Символ життя, долі, життєвої сили, символ дівоцтва, символ довершеності. Вважалось, що у вінках є чаклунська сила, здатна захистити від будь-якого лиха. Тому український віночок не просто прикраса, а й оберіг.

8 листопада у рамках освітньо-виховного національно-патріотичного проекту «Український віночок» у Центрі дитячої та юнацької творчості було проведено гру-квест «Український віночок – таємний код…»

Зупиняючись на різних станціях, виконуючи цікаві завдання, гуртківці занурилися у таємницю українського віночка. Які квіти впліталися? Яке значення привносили? Які стрічки? Віршували, складали пазли, відгадували кросворди, малювали квіти. На завершення квесту квіти, отримані за правильні відповіді, команди «вплели» у загальний великий вінок.

Наша земля, рідна оселя, солов'їна мова, невмируща пісня, червона калина — рідна Батьківщина, Тож любімо її, шануймо її, бережімо і будьмо гідними синами й доньками.