Проведено спільний семінар з представниками Управління Державної служби якості освіти в Сумській області для керівників закладів освіти Краснопільського району

13 січня 2020 року на базі відділу освіти Краснопільської селищної ради за ініціативи Управління  Державної служби якості освіти в Сумській області відбувся семінар для керівників закладів освіти Краснопільського району та їх заступників з питань проведення інституційного аудиту закладів освіти та розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти. Представники Управління Державної служби якості освіти в Сумській області Наталія Юшко та Анна Білан провели захід у форматі круглого столу,  всі охочі мали змогу висловити свою точку зору та отримати відповіді на актуальні питання щодо розбудови внутрішньої системи якості освіти.

Головний спеціаліст відділу позапланового аудиту Анна Білан зосередила увагу присутніх на питанні виконання статті 30 Закону України «Про освіту», зокрема ведення офіційних веб сайтів закладів освіти, інформаційної відкритості та прозорості діяльності закладів освіти.  Анна Олександрівна детально зупинилась на типових помилках, які допускають заклади освіти при наповненні своїх сайтів, дала роз’яснення до ведення окремих розділів сайту.

Наталія Юшко більш детально ознайомила присутніх з інструментарієм щодо проведення інституційного аудиту та внутрішньої системи забезпечення якості освіти.

Відповідно до оновлених нормативно-правових актів з питань аудиту в закладах дошкільної освіти  керівники закладів дошкільної освіти попрацювали в групах та детально отримали вичерпну інформацію щодо розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти в дошкіллі.