Відбулась позачергова онлайн-нарада керівників закладів освіти

Сьогодні, 03 серпня 2021 року під керівництвом начальника відділу освіти Лариси Дерев’янченко відбулася позачергова онлайн-нарада керівників закладів освіти Краснопільської селищної ради. На нараді було розглянуто ряд актуальних питань, а саме: щодо підготовки до нового 2021-2022 навчального року; про організацію безпечного та якісного харчування в закладах освіти; облаштування освітного простору в навчальних кабінетах закладів освіти Краснопільської селищної ради.

Начальник відділу освіти Лариса Дерев’янченко ознайомила учасників наради з статистикою вакцинації від COVID-19 серед працівників шкіл та дитячих садків громади. Наголосила на важливості вакцинації на даний час.

За результатами наради керівники закладів освіти отримали ряд доручень та завдань, а також рекомендації для подальшої роботи.