Онлайн-засідання методичного об’єднання учителів історії та суспільствознавчих дисциплін Краснопільської селищної ради

27 травня 2020 року відбулося онлайн-засідання методичного об’єднання учителів історії та суспільствознавчих дисциплін Краснопільської селищної ради «Удосконалення професійної компетентності та розвиток творчого потенціалу вчителів історії та суспільствознавчих дисциплін через розширення професійних знань і практичних умінь. Особливості підготовки учнів до ЗНО, ДПА з історії у 2020 році».

В ході онлайн-засідання учасники обговорили питання щодо самоосвітньої діяльності вчителів з підвищення власного фахового рівня, завершення  2019-2020 навчального року, значну увагу звернули на особливості підготовки учнів до складання ЗНО  з історії  в 2020 році.

По завершенню онлайн-зустрічі учасниками визначено завдання на перспективу та подальші напрямки роботи методичного об’єднання учителів історії та суспільствознавчих дисциплін закладів освіти Краснопільської селищної ради.