Засідання методичного об’єднання вчителів біології та хімії

10 червня 2019 року на базі відділу освіти відбулося засідання методичного об’єднання вчителів біології та хімії Краснопільської селищної ради за темою «Підсумки роботи МО за 2018-2019 н.р. Планування роботи методичного об’єднання на 2019-2020 н.р.».

В ході засідання учасники обговорили шляхи розвитку пізнавальної активності школярів через впровадження інноваційних освітніх технологій,  формування інформаційної компетентності учнів, умови проведення Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020» в номінації «Хімія», підвели підсумки роботи методичного об’єднання за 2018-2019 навчальний рік, висловили пропозиції щодо планування роботи  МО на наступний 2019-2020 н.р.

По завершенню  засідання учасники  обмінювались досвідом роботи, обговорили новинки педагогіки і методики викладання біології та хімії, висловити побажання щодо  наступних зустрічей.