Відбулася нарада з організації харчування учнів та вихованців закладів освіти Краснопільської селищної ради

27 січня 2021 року у відділі освіти Краснопілської селищної ради відбулася нарада для керівників закладів освіти, під керівництвом начальника відділу освіти Лариси Дерев'янченко, за участі представників відділу освіти та Краснопільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Андрія Дзюбана та Миколи Крамаренка.

Під час наради обговорено питання щодо організації харчування учнів та вихованців закладів освіти, санітарно-гігієнічні норми, облаштування територій шкіл, їх будівель та навчальних приміщень, зокрема, спортивних майданчиків, фізкультурно-спортивних приміщень, кабінетів інформатики, санітарних вузлів, приміщень допоміжного та підсобного призначень тощо.

Лариса Леонідівна зазначила: «Новим Санітарним регламентом враховано багато важливих аспектів для функціонування закладів освіти. Це, зокрема, інтереси дітей з особливими освітніми потребами, розвиток технічних засобів навчання і правила їх використання під час освітнього процесу, та приділяє багато уваги шкільному раціону учнів».

У заході взяв участь Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук, який зазначив: «Забезпечення якісного освітнього процесу в закладах освіти є одним із пріоритетів у діяльності Краснопілської селищної ради. Ми повинні створити належні, комфортні умови для навчання, виховання та безпечного перебування дітей у закладах освіти».

Присутнім було доведено нормативно-правову базу щодо організації харчування у 2021 році, вимоги щодо безпечності та якості харчування відповідно до вимог системи НАССР.

За результатами наради було сформовано рішення та надано відповідні доручення.