ВІДБУЛАСЯ АТЕСТАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

З метою стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності освітнього процесу 1 та 2 квітня 2021 року відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня у відділі освіти Краснопільської селищної ради.

Атестаційною комісією відділу освіти Краснопільської селищної ради проатестовано 23 педагогічних працівників на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії», 11 - на відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «старший вчитель», 2 педагогічним працівникам присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», 2 –присвоєно звання «старший вчитель», 1 педагогічному працівнику присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ категорії». На відповідність займаній посаді проатестовано 4 заступника директорів з навчально-виховної роботи, директор, завідувач ЗДО та завідувач філії .

Вітаємо педагогів із успішним проходженням атестації! Творчих здобутків Вам у подальшій професійній діяльності!