Засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителів інформатики

20 листопада 2019 року в Краснопільській гімназії відбулося засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителів інформатики Краснопільської селищної ради  «Використання діяльнісного підходу на уроках інформатики».

Під час засідання учасники обговорили питання щодо використання діяльнісного  підходу на уроках інформатики, пройшли тестування на визначення власного медіаполя, ознайомилися з грою «Медіаграмотна місія».

Керівник методичного об’єднання учителів інформатики Надія ФЕСЕНКО провела практичну роботу на використання  ігор по медіаграмотності, які допоможуть підвищити компетентність учителів з  питання діяльнісного підходу до викладання інформатики.

Завершилось засідання відкритим мікрофоном, де учасники поділились власними думками з означеної теми та отримали не тільки користі поради теоретичного і практичного спрямування для подальшої результативної педагогічної діяльності, а й позитивні враження та емоції.