Мій світ психології

Протягом лютого – квітня 2020 року в області реалізовано дистанційний проєкт «Мій світ психології». Проєкт започатковано з метою підвищення рівня психологічної культури здобувачів освіти, їх мотивації до саморозвитку, самопізнання. Проєкт реалізовувався у 2 етапи: І етап – з 26 лютого до 12 березня  2020 року; ІІ етап – з 16 березня до 10 квітня 2020 року.

На першому етапі учасникам необхідно було надати відповіді на тестові завдання з теми «Стрес». На ІІ етапі – створити ментальну карту до поняття «Резилієнс».

Учасниками проєкту два роки поспіль є учні Краснопільської гімназії Станіслав Бесараб та Самотоївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Станіслав Лисенко, яких за результатами участі у двох етапах відзначено дипломами.

Вітаємо переможців!