Відбулася онлайн-конференція учителів фізичної культури та предмету «Захист України»

08 травня 2020 року відбулася онлайн-конференція учителів фізичної культури та предмету «Захист України» закладів освіти Краснопільської селищної ради «Актуальні питання фізкультурно-оздоровчої роботи та національно-патріотичного виховання у закладах освіти під час дистанційного навчання».

У ході конференції було розглянуто ряд важливих питань щодо оцінювання учнів з даних предметів за період дистанційного навчання та завершення навчального року. Методист методичного кабінету Юлія Завгородня звернула увагу присутніх, що на даний час залишається відкритим питання проведення у 2019/2020 навчальному році дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), яка була перенесена у зв’язку з запровадженням карантинних обмежень.

По завершенню учасники обмінялися думками та висловили побажання щодо наступних зустрічей. Новий формат проведення не завадив роботі, а лише активізував можливості, посприяв розвитку нових форм спілкування серед педпрацівників.