ВІДБУВСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДРУЖИН ЮНИХ ПОЖЕЖНИХ

Вже традиційно щороку в квітні проводиться І етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних. Фестиваль проводиться серед дружин юних пожежних з метою навчання учнів та вихованців закладів освіти питанням забезпечення пожежної та техногенної безпеки, дій у різноманітних надзвичайних ситуаціях чи подіях, пропагувати здоровий спосіб життя і дотримання правил безпеки життєдіяльності. Цього року на фестивалю ДЮП завітали вихованці Краснопільського ЗДО №2 «Колосок» та Краснопільського ЗДО №3 «Дзвіночок».

Цьогоріч 18 квітня фестиваль під гаслом «Кращий пожежний – це ти обережний!» зібрав дружинників в актовій залі Центру дитячої та юнацької творчості Краснопільської селищної ради з 3 закладів освіти Краснопільської селищної ради: дружина «Палаючі серця» Краснопільської гімназії, дружина «Вогнеборці» Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ступенів та дружина «Вогник» Угроїдської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Слід зазначити, що всі команди демонстрували свою акторську майстерність, кмітливість і зібраність, гумор, хореографію та вокальні вміння. Вболівальники та журі були задоволені виступами колективів. При оцінюванні рівня підготовки команд враховувалися акторська майстерність, згуртованість, відповідність темі, змістовність, оригінальність, креативність.

Лейтмотивом виступів усіх без винятку команд було одне – правила пожежної безпеки треба знати і пам’ятати.

Перемогу в І етапі фестивалю здобула дружина «Паляючі серця» Краснопільської гімназії, друге місце – дружина «Вогник» Угроїдської ЗОШ І-ІІІ ступенів, третє місце виборола команда «Вогнеборці» Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ст.

З вітальним словом до присутніх звернувся інспектор 11 Державної пожежно-рятувальної частини Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області, лейтенант служби цивільного захисту Олександр Мигаль та головний спеціаліст відділу освіти Аліна Мостова.

Всі команди були нагороджені грамотами відділу освіти Краснопільської селищної ради та маленькими презентами за перемогу та участь. Команді «Палаючі серця» бажаємо удачі та перемоги у зональному етапі в м. Суми!