ВІДБУЛОСЯ ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ АТЕСТАЦІЙНОЇ КОМІСІЇ ІІ РІВНЯ

Сьогодні, 1 квітня 2021 року відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня, де було розглянуто питання про відповідність займаним посадам, відповідність раніше присвоєним кваліфікаційним категоріям, присвоєння кваліфікаційних категорій, відповідність раніше встановленим тарифним розрядам та встановлення тарифних розрядів педагогічним працівникам, керівникам закладів освіти Краснопільської селищної ради. Участь у засіданні взяли 7 членів атестаційної комісії ІІ рівня.

Атестація проводиться на виконання наказу відділу освіти №294-ОД від 07.09.2020 року «Про створення атестаційної комісії атестації педагогічних працівників у 2020-2021 н.р.»

Протягом засідання відбувався конструктивний діалог, проводилося голосування, оголошувалися результати атестації, надавалися поради та побажання.

Під час атестації основну увагу звернено на такі результати роботи: кількість призерів ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів; обмін досвідом роботи на сторінках періодичної преси, фахових видань; підготовлені методичні розробки, посібники; рівень навчальних досягнень учнів з базових дисциплін та результати їх участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, тощо.

Наступне засідання атестаціної комісії відбудеться 02.04.2021.