Засідання творчої групи фахівців психологічної служби

Жорстоке поводження з дітьми визнано однією з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини у світі. Без подолання цього згубного явища неможливо створити умови для повноцінного розвитку дитини, реалізації її особистості.

Проблема насильства над дітьми свідчить про необхідність ретельного вивчення й розробки профілактичних заходів, спрямованих на її вирішення, оскільки діти є найнезахищенішою, найуразливішою й майже повністю залежною від дорослих частиною суспільства. Саме проблемі  «Профілактики агресивних проявів і тенденцій у поведінці дітей» було присвячено чергове засідання творчої групи практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти Краснопільської селищної ради, яке відбулося 24 червня 2019 року на базі відділу освіти Краснопільської селищної ради. В ході зустрічі було обговорено теоретичні питання проблеми насилля, ознайомлено з його ознаками, проявами, причинами та наслідками, визначено подальші дії в роботі членів творчої групи.