Інформація для ознайомлення громадськості з кандидатом на посаду директора Тур’янського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Забаренком Євгеном Олександровичем

Я, Забаренко Євген Олександрович, кандидат на посаду «директор Тур'янського НВК».  Маю повну вищу освіту за спеціальністю “Історія” та здобув кваліфікацію історика, викладача історії. Одразу по завершенню університету, у 2016 році, своє життя пов'язав зі школою. Педагогічну діяльність розпочав на Батьківщині Олександра Олеся — у с. Верхосулка. Вже через рік почав працювати в с.Мала Рибиця на посаді вчителя історії. З 2018 року, за сумісництвом, працював учителем історії в Осоївському НВК. У 2018-2019 рр. - у Центрі дитячої та юнацької творчості с. Миропілля на посаді керівника краєзнавчого гуртка та директора Музею миропільського краю. Приймав безпосередню участь у створенні цього музею, проведенню екскурсій  та іншій організаційно-технічній діяльності.

Кар'єрного успіху досяг завдяки наполегливій праці. Будучи ще студентом отримав диплом магістра з відзнакою, за що був нагороджений Грамотою; у 2018 році нагороджений Грамотою відділу освіти Миропільської сільської ради як вчитель, у 2019-му — як керівник гуртка. Автор двох наукових статтей: “Політичні репресії в кінці 20-х наприкінці 30 рр. ХХ ст..” та “Свято-Нікольське архієрейське монастирське подвір'я як частина історико-культурної спадщини Миропілля”. Маю свідоцтво про проходження Базового тренінгу Програми “Молодіжний працівник” - 2019 р., яке розширює можливості для роботи з молоддю.

Враховуючи вищесказане очевидно, що маю досвід роботи зі сільськими навчальними закладами, розумію їхню специфіку, основні переваги та недоліки. Обрав Тур'янський НВК через те, що хочу надавати якісну освіту дітям та працювати пліч-о-пліч зі справжніми професіоналами.

В Тур'янському НВК є вчителі, які набагато досвідченіші за мене і мають набагато більший стаж роботи. Ті, які виховали не одне покоління дітей і можуть поділитися своїм досвідом з іншими. Тому подальша співпраця, на мою думку, повинна базуватися на демократичних засадах, де директор виступає не авторитарним керівником, а першим серед рівних. Спільний розгляд питань дасть змогу знайти найоптимальніший шлях до вирішення проблеми, а також почуття відповідальності за прийняття таких рішень.

Вважаю, що гідний бути директором Тур'янського НВК. На базовому рівні  володію ІКТ, враховую сучасні освітні тенденції, вмію чути (а не лише слухати) та бути почутим, можу знаходити компроміси, маю холодний розум, швидко вчуся новому та постійно самовдосконалююсь, є почуття гумору, критичне ставлення до дійсності та відданість роботі.

Сподіваюся на плідну співпрацю. Дякую за увагу!

Євген Забаренко