ЛІДЕР РОКУ - 2019

6 травня 2019 року на базі Центру дитячої та юнацької творчості Краснопільської селищної ради відбувся конкурс лідерів учнівського самоврядування «Лідер року – 2019».

Метою якого є привернення уваги громадськості до проблем виховання та соціалізації особистості, визначення виховного та розвиваючого потенціалу, участі лідерів у процесі прийняття рішень на рівні громади, виявлення і підтримки творчої обдарованої молоді, поширення кращого досвіду роботи лідерів учнівського самоврядування закладів освіти, поширення кращого досвіду роботи лідерів учнівського самоврядування.

За звання переможця змагалися 5 учасниць закладів загальної середньої освіти Краснопільської селищної ради:  Анна Рощина (Краснопільська гімназія), Юлія Козир (Краснопільська гімназія), Анастасія Осадча (Самотоївська ЗОШ І-ІІІ ст.), Ауріка Гобач (Угроїдська ЗОШ І-ІІІ ст.), Єлізавета Тряпкіна (Краснопільська ЗОШ І-ІІІ ст.).

Програма конкурсу передбачала проведення п’яти конкурсних завдань:

«Самопрезентація», «Я шкільний лідер і за мною майбутнє», Стенд-ап «Мій кумир», «Ти не один», «Штрихи до портрета лідера»;

Конкурсантки виявили неабияку креативність, багату уяву й фантазію, продемонстрували лідерські якості та притаманні їм загальнолюдські цінності. Вони із захопленням розповідали про свою роботу в учнівському самоврядуванні, відстоювали власну точку зору та поділилися ідеями реалізації соціальних проектів.

Усі конкурсанти – це справжні лідери, завзяті та кмітливі, сповнені сил та енергії, мають багато мрій, задумів і планів на майбутнє .

За кількістю балів перемогу здобула учениця 10 класу  Краснопільської гімназії Краснопільської  селищної ради Анна Рощина, яка розкрила свої вміння та навички на високому рівні.

Усі учасники конкурсу отримали  грамоти та подарунки відділу освіти Краснопільської селищної ради.