Підготовка керівних кадрів закладів загальної середньої освіти для роботи в умовах Нової української школи.

Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета –створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті.

06 грудня 2019 року керівники закладів загальної середньої освіти Краснопільської селищної ради розпочали навчання разом із керівниками закладів освіти Краснопільської районної ради та Миропільської сільської ради  відповідно до Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа».

Навчання проводить тренер-педагог Турлаєва О.А.

Слухачі групи організовані і відповідальні, активні і з позитивною  енергетикою, професіоналізмом і підтримкою, вболівають за освіту й освітян, намагаються  докласти максимум зусиль і вирішити невирішуване, але зробити все, щоб їхні заклади повноцінно працювали, а дітям і педагогам було комфортно навчатися і працювати.