Відділ освіти Краснопільської селищної ради

«Виховання екологічної свідомості на засадах економічного процесу»

Сьогодні наша планета опинилася в небезпеці, і захистити її від екологічної катастрофи може людина, яка здатна почути дихання листя й пісню жайворонка, яка вважає себе частиною природи, і яка бажає берегти цю природу для наступних поколінь. Ми маємо виховати таку людину, збагатити її знаннями, навчити любити свою землю і розумно використовувати її багатства.

30 листопада 2018 року на базі Краснопільської філії Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради відбулося методичне об’єднання вихователів на тему: «Виховання екологічної свідомості на засадах економічного процесу».

На даному заході були присутні вихователі закладів дошкільної освіти громади.

Поділилась власним досвідом вихователь молодшої групи, Корх Є.П., яка показала заняття на тему: «Бережливість-крізь каплю води». Під час проведеного заняття діти вчилися узагальнити знання дітей про воду та її властивості. Закріплювали знання про місцезнаходження води в природі, потребу у воді для всіх живих істот та для об’єктів неживої природи. Навчалися розрізняти стан води (холодна, тепла, чиста, прозора, забруднена, без смаку). Розвивали вміння логічно мислити, міркувати, робити невеликі висновки, узагальнення. Виховували бережливе ставлення до води, економно вживати її.

В групі старшого дошкільного віку вихователь  Васюк В.М., провела заняття на тему: «Ні! Сміттю в рідному селищі». Діти ознайомилися з проблемою збереження чистоти рідного селища, з правилами         поводження з побутовим сміттям на вулиці та вдома; продовжували вчилися підтримувати чистоту та порядок, підвищувати культуру побуту; виховувати дбайливе, бережливе ставлення до навколишнього середовища, охайність та любов до природи.

Учасники методичного об’єднання високо оцінили рівень проведених занять, зазначили, що вихователі використали ефективні засоби, інноваційні методи та прийоми організації дітей, якими захопили не тільки малят, а й усіх присутніх.

Також для педагогів була оформлена виставка педагогічних посібників та дидактичних ігор з екологічного виховання для роботи з дітьми дошкільного віку, оформлена галерея майстринь (виставка робіт створена батьками та дітьми «Казкова фантазія»).« повернутися до списку новин