Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

Щорічний радіодиктант національної єдності писали українці у різних куточках світу. Сам текст, згідно усталеної традиції, прочитав український лінгвіст Олександр Авраменко. Цьогоріч автор обрав тему – «Від бересту - до «цифри». І сам текст, до речі, був не з простих.

В актовій залі відділу освіти зібралися охочі узяти участь у написанні диктанту,  щоб  перевірити свою грамотність і долучитися до Всеукраїнської акції на підтримку української мови. Цього року Олександр Авраменко вніс у текст кілька елементів на перевірку нової редакції чинного правопису.

Радіодиктант – не просто засіб перевірити власну грамотність, а  масштабний національний флешмоб.

Дорогі друзі, маємо сміливість серцем і душею впевнено сказати: «Ми – українці!». Хай усіх нас єднає належність до великого народу! Плекаймо всі разом ту мову, що дісталась нам у спадок від наших пращурів!