Конструктор LEGO в освітньому просторі Нової української школи

Гра для дітей – це спосіб пізнання світу. У грі діти розвивають важливі компетентності, які будуть їм необхідні протягом усього життя. Однією з найвідоміших і поширених нині педагогічних систем, яка широко використовує моделі реального світу і предметно-ігрове середовище навчання і розвитку дитини є конструктор LEGO. Проблемі використання LEGO в освітньому середовищі  було присвячено методичне об’єднання вчителів початкових класів, яке пройшло у формі семінару-практикуму в Краснопільській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

В ході  заходу учасники мали можливість відвідати інтегрований урок української мови вчителя вищої кваліфікаційної категорії Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, учасника всеукраїнського експерименту «Розроблення впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти на базі загальноосвітніх навчальних закладів на 2017-2022роки»Рімми Півень та ознайомилися з досвідом її роботи з проблеми «Розвиток критичного мислення в умовах упровадження Нової української школи». В ході зустрічі педагоги познайомилися з презентацією керівника методичного об’єднання Антоніни Савицької «Безмежний світ гри з LEGO». Під час круглого столу учасники методичного об’єднання  обговорили актуальні питання використання конструктора LEGO в освітньому процесі та підвели підсумки заходу.

По завершенню семінару завідувач методичним кабінетом Віра Бесараб подякувала за активну роботу, побажала залишатися сучасними педагогами, а головне — бути завжди цікавим для дітей, допомагати їм пізнавати світ, готувати їх до викликів дорослого життя.