Відділ освіти Краснопільської селищної ради

МОЛОДЬ ОБИРАЄ ЗДОРОВ’Я

27 березня на базі Сумського державного університету відбувся ювілейний Х обласний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». Фестиваль проводився з метою утвердження та пропаганди здорового способу життя, запобігання негативним  проявам серед дітей і молоді, виявлення та підтримки талановитих підлітків.

У фестивалі взяли участь 17 команди з різних куточків Сумщини. Краснопільську селищну раду представляли вихованці Центру дитячої та юнацької творчості: Зима Андрій, Рощина Анна, Лавріненко Богдан, Лупка Артем, Овєчкіна Богдана, Пилипець Яна, Вакуленко Марина.

Під час конкурсу в залі панувала дружня, весела, енергійна атмосфера. Всі команди виступали на високому рівні. Незважаючи на велику кількість суперників, команда «It’s my life» ЦДЮТ здобула почесне IІ місце. Виснажливі тренування, копітку, але плідну  роботу в позаурочний час провели керівники: культорганізатор Ірина Акименко, хореограф Світлана Гриценко та методист Інна Савченко.

Бажаємо учасникам команди та її керівникам успіхів, творчого натхнення та подальших перемог.« повернутися до списку новин