Відбувся семінар за участі представника Державної служби якості освіти

25 жовтня 2019 року на базі КЗ «Краснопільський палац культури» Краснопільської селищної ради відбувся семінар для адміністрації закладів освіти Краснопільської селищної ради та Краснопільського району. Модератором семінару була начальник відділу інституційного аудиту управління Державної служби якості освіти у Сумській області Наталія Юшко.

На семінарі були розглянуті питання щодо стратегічних напрямків діяльності, управління Державної служби якості освіти у Сумській області та питання щодо проведення інституційного аудиту, як комплексного зовнішнього оцінювання освітніх і управлінських процесів закладу освіти.
Наталія Вікторівна розповіла про функції Державної служби якості освіти, акцентувала увагу керівників щодо залучення професійних, відповідальних, ініціативних освітян до команди Державної служби якості освіти України у якості освітніх експертів з проведення інституційного аудиту в закладах загальної середньої освіти.
«Наша місія – виробити спільне розуміння якості освіти та вдосконалення
освітньої діяльності. Ми хочемо налагодити зв’язок між Міністерством освіти та закладами освіти», - зауважила Наталія Юшко. Протягом роботи семінару було обговорено питання формування ефективної системи внутрішнього контролю, проведення сертифікації вчителів, інституційного аудиту закладів освіти, надано роз’яснення щодо посібника «Абетка для директора».

За результатами семінару учасники обмінялися думками, отримали відповіді на питання та рекомендації щодо подальшої співпраці. Наостанок Наталія Вікторівна закликали учасників семінару до активної співпраці та налагодження тісних робочих зв’язків задля забезпечення якісної освіти для майбутнього покоління.