Авторська творча майстерня Людмили Волобуєвої

27 лютого 2019 року в Краснопільській гімназії відбулася авторська творча майстерня учителя-методиста Волобуєвої Л.М. «Впровадження елементів модульно-розвивальної системи на уроках математики як засіб розвитку особистості учня» для вчителів математики закладів загальної середньої освіти Краснопільської селищної ради.

Учителі математики відвідали уроки у 5 класі, на яких Людмила Миколаївна застосувала системно-узагальнюючий міні-модульна тему: «Додавання і віднімання десяткових дробів», деучні продемонстрували високу активність і працездатність,чітке усвідомлення цілей діяльності на уроці, бажання  оволодіти загальними навчальними вміннями і навичками.

Людмила Волобуєва поділилася з колегами авторськими розробками модульно-розвиваючої системи, досвідом роботи з обдарованими учнями.

Підсумок семінару було проведено у формі круглого столу, під час якого учасники ділилися враженнями, обмінювалися думками, обговорили роль модульно-розвиваючої системи у формуванні якісної математичної освіти, її доцільність і практичність. Колеги відзначили високий професійний рівень Людмили Миколаївни. Семінар пройшов у теплій, доброзичливій атмосфері, надихаючи вчителів на нові звершення та здобутки у роботі.