Відділ освіти Краснопільської селищної ради

ФОРМУВАННЯ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ГОТОВНОСТІ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ ДО РОБОТИ В УМОВАХ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

28 лютого на базі Краснопільської  гімназії відбувся семінар – практикум «Формування психологічної готовності учасників освітнього процесу до роботи в умовах Нової української школи» для працівників психологічних служб закладів освіти Краснопільської селищної ради. Учасники семінару під керівництвом Бесараб Віри, завідувача методичним кабінетом відділу освіти, обговорили основні напрямки та зміст діяльності спеціалістів психологічної служби з організації психологічного супроводу освітнього процесу в умовах реформування школи.

Дядечко Надія, практичний психолог Краснопільської ЗОШ І - ІІІ ступенів, де пілотується новий Державний стандарт початкової загальної освіти, поділилася досвідом роботи психологічного супроводу учасників освітнього процесу. Працюючи в групах учасники семінару розробили рекомендації щодо  психологічного супроводу першокласників.

У рамках практичної частини В.В.Бесараб  провела заняття з елементами тренінгу з теми «Емоційна готовність педагогічних працівників до інноваційної діяльності в умовах реформування школи», на якому учасники семінару отримали інформацію про основні компоненти готовності до інноваційної діяльності, розробили модель вчителя готового працювати в умовах Нової української школи.

Практичний психолог Краснопільської філії Краснопільської ЗОШ І -ІІІ ступенів Мікаєлян Світлана продемонструвала можливості методу арттерапевтичних технік, спрямованих на пошук внутрішнього резерву педагогічних працівників в професійній діяльності в контексті впровадження Концепції Нова українська школа.« повернутися до списку новин