Представники відділу освіти Краснопільської ОТГ взяли участь у онлайн-семінарі «Дистанційна освіта: організація освітнього процесу (форми організації в різних умовах, управління, моніторинг тощо) для представників Сумської, Луганської та Харківської

07 травня 2020 року представники відділу освіти Краснопільської ОТГ взяли участь в онлайн-семінарі на тему: «Дистанційна освіта: організація освітнього процесу (форми організації в різних умовах, управління, моніторинг тощо) для представників Сумської, Луганської та Харківської областей», який організований за підтримки Сумського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою.

Для учасників онлайн-семінару роз’яснення щодо організації дистанційної освіти проводили Сергій Дятленко та Алевтина Седоченко, експерти з освіти Програми «U-LEAD з Європою», модераторами виступили Марина Лобова, керівниця регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» та Ірина Нагорна, радниця з реформування освіти Програми «U-LEAD з Європою».

Своїми практиками організації освітнього процесу в умовах дистанційної освіти ділилися керівник закладів освіти Львівщини, Чернігова та області. Цікавою та змістовною була доповідь  Олени Северенчук, радниці заступниці міністра цифрової трансформації.

Дякуємо всім за цінну інформацію та плідну співпрацю!