Засідання робочої групи НАССР відділу освіти Краснопільської селищної ради

07 квітня 2021 року у відділі освіти Краснопільської селищної ради відбулося засідання робочої групи НАССР.

Під час засідання члени робочої групи детально опрацювали Постанову КМУ від 24.03.2021 № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», звернули увагу на особливості перспективного чотиритижневого сезонного меню згідно до нових норм харчування та обговорили впровадження системи НАССР в закладах освіти відповідно до Санітарного регламенту, затвердженого наказом МОЗ від 25.09.2020 № 2205.

По завершенню засідання учасниками визначено завдання на перспективу та подальші напрямки діяльності робочої групи НАССР відділу освіти Краснопільської селищної ради.