Відділ освіти Краснопільської селищної ради

МОЛОДЬ ОБИРАЄ ЗДОРОВ’Я!

28 лютого у Центрі дитячої та юнацької творчості Краснопільської селищної ради зібралася активна учнівська молодь освітніх закладів. Для чого?  Щоб показати, що наша молодь завжди у тренді здорового способу життя! Команди презентувати свої заклади на відбірковому етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я!».

Програма конкурсу залишається незмінною вже протягом багатьох років: творчі виступи агітбригад, конкурс плакатів, малюнків і цікавих фото.  Не дивлячись на несприятливі погодні умови агітували вести здоровий спосіб життя команди «Стимул» (Краснопільська гімназія), «Крок» (Краснопільська ЗОШ І-ІІІ ст.), «It,s my life» (ЦДЮТ), «Посмішка» (Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ст.) Не менш цікаві роботи були представлені у номінаціях «Плакат» та «Фотографія»,  де взяли участь і заклади, які не мали змоги представити агітбригаду.

Журі та глядачі мали чудову нагоду переглянути виступи команд, які поєднували різні жанри, стилі і напрями мистецтва, зокрема: художнього читання, хореографії, музики, вокалу.  ІІ місце посіла  команда «Стимул»,
ІІІ місце – команди «Крок», та «Посмішка».

Переможці відбіркового етапу, команда ЦДЮТ «It,s my life» (Це моє життя) представлятимуть Краснопільську громаду на обласному рівні.

Дякуємо всім за активну участь у пропаганді здорового способу життя. Бажаємо  учасникам подальших успіхів і звершень!« повернутися до списку новин