Критичне мислення – «мистецтво» аналізувати

27-29 січня 2020 року на базі Краснопільської гімназії Краснопільської селищної ради відбулись виїзні курси за вибором «Основи та технології розвитку критичного мислення учнів Нової української школи» (викладач Храменок Л.О.). 28 учителів закладів загальної середньої освіти Краснопільської селищної ради, що обрали даний курс, протягом трьох днів опановували стратегії та процедури критичного мислення, що дадуть змогу підвищити особистісну ефективність та успішність ухвалених рішень. Слухачі прагнули разом із викладачем удосконалити впровадження  партнерських засад навчального процесу замість примусових, забезпечити стійку пізнавальну мотивацію у вихованців, поєднувати високий теоретичний рівень занять із простотою та доступністю викладу.

Покращимо навчання наших учнів разом!