ЕКОЛОГІЧНИЙ ФОРУМ

З метою формування нового природоохоронного світогляду громадян України на засадах сталого розвитку, виховання в дітей почуття відповідальності за природу як національне багатство, виконання завдань обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові: ми – Українці» 27 квітня 2018 року на базі Сумського національного аграрного університету відбувся обласний екологічний форум «Природа – національне багатство України».

У роботі форуму взяли участь вихованці, педагоги творчих учнівських об’єднань екологічного профілю закладів загальної середньої та позашкільної освіти, науково-педагогічні працівники Сумського національного аграрного університету, Інституту прикладної фізики Національної академії наук України, фахівці Департаменту екології та охорони природних ресурсів Сумської облдержадміністрації.

Юні екологи презентували результати своєї пошуково-дослідницької роботи, практичних дій у секціях: «Дослідження природних ресурсів України, екологічного стану довкілля», «Вивчення народних традицій раціонального природокористування», «Сучасні технології енергоефективності та енергозбереження на засадах сталого розвитку». У своїх роботах вони порушували проблеми збереження біорізноманіття, впровадження безпечних агротехнологій, охорони навколишнього природного середовища в інтересах сталого розвитку, пропонували шляхи їх вирішення.

У форумі взяли участь учні Петрова Ірина (Хмелівської ЗОШ І-ІІІ ст.), Куцеренко Вікторія (ІІІ місце у своїй номінації), Майоров Сергій (Чернеччинський НВК), керівник Валентина Чичикало.